Viktor Eugen

???????????????????????????????????????????????????????????????Viktor Eugen

Adresa: Tienská 4

Štát: Slovensko

PSČ: 930 05

Telefón: 0907 193 353

Email: viktor.eugen@gmail.com

WebSite: anabolické steroidy

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Užívanie anabolických steroidov nie je sranda. Bral som ich istú dobu a bolo to ako droga. Začal som nie kvôli tomu, že som robil vrcholový šport a chcel som sa prekonávať.

Bral som ich jednoducho preto, aby som sa sám sebe viac páčil, aby som mohol ohurovať dievčatá cez leto a aby moje telo vyzeralo viac mužne.

Nebral som do úvahy ich vedľajšie účinky, išlo mi o ne len čisto z estetického hľadiska.

Neprispôsoboval som tomu stravu, nechodil som do posilňovne, myslel som si, že naberiem svaly bez pohnutia prstu a bude zo mňa silák.

Kúpiť ich nie je ťažké, anabolické steroidy na predaj sa dajú zohnať najlepšie cez internet, no musíte si vopred overiť, od koho kupujete a či je to overejný predajca, ktorý vám nepodsunie nejaký fejk alebo zlúčeninu niečoho úplne iného, čo by vám mohlo uškodiť ešte viac, ako steroidy samé.

Počas užívania som mal všetky možné vedľajšie účinky, no najviac som na sebe pozoroval zmeny nálad k horšiemu. Bol som agresívnejší a všímalo si to aj moje okolie.

Snažil som sa to brať športovo, ako súčasť niečoho, čím si musím prejsť za mojím lepším vzhľadom a postavou.

Potom však prišli aj akné vo veľkej forme, pretože telo začalo samé od seba detoxikovať a celú tvár som mal vyhádzanú.

Ostali mi z toho jazvy a začal som mať ešte väčšie depresie. V tom období som neohúril žiadne dievčatá a sen o skvelej postave mi začal miznúť pred očami.

Prestal som ich brať no bolo to ako skoncovať s drogami. Mal som totálne rozvrátený celý biorytmus, začal som mať depresie a chýbali mi dôležité hormóny, ktoré som musel nahradzovať umelo.

Neskôr sa síce obnovili, no zanechalo to jazvy nielen na duši, ale aj na tvári. Odporúčam si niekoľkokrát rozmyslieť, či anabolické steroidy budete brať a či vás anabolické steroidy na predaj naozaj tak lákajú.

Posted in Uncategorized.

Tomáš Lunter

cTomáš Lunter

Adresa: Továrenská 14

Štát: Slovensko

PSČ: 955 07

Telefón: 0905 111 225

Email: tomas.lunter@gmail.com

WebSite: predaj firmy

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Predaj firmy je pre každého manažéra závažným životným rozhodnutím, ktoré ovplyvní nielen súkromný, ale aj jeho pracovný život. Ani pre mňa nebolo toto rozhodnutie najjednoduchším! Aj z tohto dôvodu som si nechal dostatok priestoru na to, aby som si predaj firmy podrobne premyslel, zamyslel sa nad postupom a rôznymi alternatívami. Uvažoval som tiež nad zverením celého procesu predaja firmy odbornému poradcovi. Odporúčal by som aj Vám – všetko si vopred veľmi dobre premyslieť, aby ste potom nemuseli niečo ľutovať!

Vďaka, premyslenému postupu som si zabezpečil maximalizovať výnosy celej transakcie. Moja obchodná spoločnosť dlhodobo nevykonávala žiadnu činnosť. Bohužiaľ, moje podnikanie nenaplnilo očakávania, ktoré som pred začatím moje podnikateľskej kariéry mal. Aj pre tieto všetky nepriaznivé fakty som sa rozhodol, že firmu predám.  Ak sa aj Vy nachádzate v podobnej situácii ako som bol pred niekoľkými mesiacmi ja, máte ešte niekoľko iných možností ako vyriešiť problém. Môžete vyhlásiť konkurz obchodnej spoločnosti (v prípade záväzkov po splatnosti), môže prebehnúť likvidácia obchodnej spoločnosti alebo zrušenie obchodnej spoločnosti bez likvidácie s právnym nástupcom, t.j. splynutím, zlúčením alebo rozdelením spoločnosti (v prípade existencie právneho nástupcu). V prípade preukázania čistoty Vašej firmy, môžete obchodnú spoločnosť odpredať, čo predstavuje najrýchlejší spôsob ako ukončiť Vaše podnikanie. Aj preto som sa rozhodol firmu predať. Tento spôsob bol pre mňa bezproblémový, pretože som bol schopný preukázať finančné aj právne zdravie mojej spoločnosti. Namiesto finančných nákladov na zrušenie som zrealizoval predaj firmy a zabezpečil som si tak zisk. Ak aj Vy patríte k majiteľom „čistej“ firmy, potom neváhajte a rozhodnite sa pre jej predaj.

Dnes sa predávajú firmy známe pod označením ready-made, tiež firmy, ktoré sú registrované ako platcovia DPH, ale tiež neplatcovia DPH. V ponuke na predaj sú dokonca české firmy. Prebieha aj predaj fungujúcich firiem s prevádzkou. Sami môžete vidieť, že predaj firiem je len minimálne obmedzovaný. Takže ak skutočne uvažujete nad predajom svojej firmy, môžete sa pokojne pustiť do toho!

Posted in Uncategorized.

Miloš Kramárek

tv programMiloš Kramárek

Adresa: Letná 14

Štát: Slovensko

PSČ: 833 02

Telefón: 0915 248 638

Email: milos.kramarek@hotmail.sk

WebSite: tv program

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Kedysi som, ako malý, začal pracovať s kamerou. Bavilo ma točiť videá, vymýšľať scenár, režírovať celý dej, “zamestnávať” kamarátov ako hercov.

Tak vo mne skrsol nápad, ktorý ma držal až do dospelosti, že chcem byť raz súčasťou televízie, vymýšľat televízne programy, podieľať sa na všetkých zákulisných veciach, pripravovať ich, zháňať vhodných ľudí.

Vedel som, že to nie je ľahká cesta, ale po úspešnom dokončení vysokej školy na VŠMU som sa prepracoval do verejnoprávnej televízie, ako hlavný kameraman a bol som súčasťou tímu ľudí, ktorí vytvárajú to, čo vidíte, keď si zapnete telku. Vtedy som zistil, že to vlastne nie je až taká prechádzka ružovou záhradou a že to, čo som robil ako amatér ja, sa o dosť líšilo od toho, čo táto práca v skutočnosti obnáša.

Nechcel som však ostať len pri kamere, mal som tisíce nápadov čo vylepšiť, čo priniesť do už existujúcich televíznych programov. Vytrvalou prácou a neustálym pripomínaním sa mi to nakoniec podarilo. Dostal som sa do kolektívu a tímu ľudí, s ktorými sme po večeroch pripravovali scenáre do nejedného slovenského seriálu.

Aj pri samotnom natáčaní sme sa väčšina z nás zúčastňovali, pretože “tí vyššie” videli, že sme mozgy a kreativita nám nechýba. Občas mi dokonca mama zavolala, že videla v záverečných titulkách moje meno. Poviem vám, tie začiatky boli naozaj vzrušujúce. Všetko bolo ružové a nevadilo mi prispôsobovať sa.

Hovorím v minulom čase, pretože toto všetko je pre mňa momentálne minulosť. Nároky na nás, “tých druhých” začali byt príliš vysoké a neboli, podľa mňa, dobre ohodnotené, na to, ako dlho sme pracovali a odpúšťali si občas aj dovolenky.

Všade sa dá spraviť kompromis, ale keď vidíte, že to nikam nevedie, môžete pracovať aj ako šéf šéfov v televíznom priemysle a televízny program, či programy, ktoré vás držali a mali ste nápadov za 10 hláv, vás jednoducho opustia.

Posted in Uncategorized.

Juro Lekovský

seo optimalizaciaJuro Lekovský

Adresa: Armádna 12

Štát: Slovensko

PSČ: 844 05

Telefón: 0910 579 325

Email: juro.lekovsky@gmail.com

WebSite: seo optimalizacia

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Nedávno som sa rozhodol, že sa pustím do biznisu s vlastnou webovou stránkou. Vravel som si, to predsa nemôže byť nič zložité, internet je predsa preplnený najrozličnejšími web stránkami a vždy pribúdajú ďalšie.  Opak bol však pravdou a moje predstavy o nenáročnom spôsobe podnikania sa nenaplnili. Vtedy som si uvedomil, že takých neúspešných nás je určite viac, a preto sa zíde dobrý pomocník a radca. A tak som sa pustil do biznisu z opačnej strany.

Momentálne sa venujem biznisu v oblasti SEO optimalizácie a svojím zákazníkom ponúkam všetko, čo podporí ich webovú stránku a posunie ju na prvé miesta vo vyhľadávaní.

Svojím zákazníkom sa snažím poskytovať kvalitnú SEO optimalizáciu aj preto, že je v súčasnosti skutočne potrebná. Na internete vzniká enormný počet stránok a presadiť sa v prostredí širokej konkurencie nie je ľahké.  SEO optimalizácia predstavuje dlhodobý proces, ktorého výsledky vieme dosiahnuť asi po mesiaci kvalitnej práce.

V rámci SEO optimalizácie pre svojich odberateľov zabezpečujeme predovšetkým analýzu kľúčových slov, úpravu on- page faktorov a textov (copywriting), vytváranie spätných odkazov (link building) a čisté kódovanie webových stránok. Proces SEO optimalizácie si vyžaduje neustálu úpravu a nepretržité sledovanie priebehu SEO optimalizácie.

Podstatou SEO optimalizácie je dať vedieť o stránkach našich zákazníkov. Informácie vyhľadávajú hlavne návštevníci jednotlivých web stránok, preto internetové vyhľadávače slúžia len ako prostriedok, ktorý pomáha relevantné informácie o stránkach šíriť.

Pre maximalizáciu výsledkov SEO optimalizácie, sa snažím poskytovať naším klientom tiež SEO audit, teda analýzu ich webovej stránky , prípadne úpravu alebo odstránenie akýchkoľvek problémov.

Mojím cieľom je ukázať zákazníkom cestu, ktorá ich dovedie k úspechu a ktorou majú možnosť prekonať konkurenciu.

SEO optimalizácia predstavuje formu reklamy, ktorú považujem za finančne menej náročnú , ale predovšetkým dlhodobejšiu, na rozdiel od bežnej reklamy. Aj preto sa snažím klientom priblížiť všetky benefity, ktoré im prostredníctvom SEO optimalizácie dokáže naša spoločnosť zabezpečiť.

Biznis v oblasti SEO optimalizácie vnímam ako správne rozhodnutie, nebojte sa preto využiť potenciál, ktorý so sebou SEO optimalizácia prináša!

Posted in Uncategorized.

Matúš Zaroň

vysokozdvižný vozíkMatúš Zaroň

Adresa: Mliečna 15

Štát: Slovensko

PSČ: 852 11

Telefón: 0915 267 899

Email: matus.zaron@gmail.com

WebSite: vysokozdvižné vozíky

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Zaujímavosťou je, že vysokozdvižné vozíky sa využívali už počas druhej svetovej vojny. Takže to nie je žiadna novinka. Samozrejme od vtedy už prišlo na trh množstvo zlepšení a vysokozdvižné vozíky sú stále lepšie a výkonnejšie. Vodičovi ponúkajú vyššie pohodlie a zjednodušujú prácu.

Keď som začínal pracovať v našej firme, nebolo jednoduché zaviezť poriadok a hlavne systém. Čo sa týka práce v sklade a v oddelení výroby, patrím medzi prvých zamestnancov našej firmy. Takže som mal možnosť vidieť celý priebeh vývoja a všetky chyby, ale aj úspechy.

Ja osobne väčšinu svojho pracovného času trávim vo vysokozdvižnom vozíku. Tak ako som už spomínal. Práca s vozíkom pred 15 rokmi a teraz je na neporovnanie. Teraz mám svoju srdcovku, ktorú by som nevymenil za nič na svete. Okrem mojej ženy je to Toyota Tonero. Vysokozdvižný vozík, ktorý je u nás vo firme od začiatku minulého roku a môžem povedať, že si bez neho neviem predstaviť už žiadny pracovný deň. Je samozrejmé, že keď človek prejde na niečo lepšie, tak si veľmi rýchlo zvykne. A toto je môj prípad.

Tento model vznikol ako reakcia na požiadavky zákazníka a taký aj je. Veľmi dobre sa mi s ním pracuje. Konkrétne jazdím na vysokozdvižnom vozíku Toyota Tonero s hydrostatickým systémom, dieslovým motorom radou do 2,5 tony. Výnimočnosť tohto modelu je práve hydrostatický systém, ktorý je vyrábaný v Nemecku. Takže kvalita je skutočne vysoká.

Aj keď mňa osobne už asi nečaká dlhá pracovná budúcnosť v našej firme, nakoľko o dva roky idem do dôchodku, tak môžem zhodnotiť, že práca na vysokozdvižnom vozíku ma skutočne bavila a baví. Je to síce hrubá manuálna práca, no človek sa viac cíti ako za počítačom, ako niekde na stavbe. Nakoľko je to viac o tom sústredení na prácu, ako o tom, že som podával nadľudské výkony. Môžem však s čistým svedomím povedať, že naša firma sa o zamestnancov stará veľmi dobre. Každý má dostupnú najnovšiu techniku a najlepšie stroje. Tak to bolo aj v mojom prípade. A jediné prečo sa neteším na dôchodok, je to, že nevyskúšam najnovšie modely vozíkov.

Posted in Uncategorized.

Peter Macko

seo optimalizacia

Peter Macko

Adresa : Tehelná 11

Štát: Slovensko

PSČ: 831 03

Telefón: 0905 473 258

Email: macko.peter@hotmail.sk

WebSite: Seo optimalizacia

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

 

 

Vlastním webovú stránku, a preto, že som skutočný realista, uvedomujem si aké ťažké je webovú stránku na dnes už maximálne preplnenom internete presadiť. Preto som sa rozhodol využiť SEO optimalizáciu. Moje meno je Peter a skúsenosť so SEO optimalizáciou je na nezaplatenie. Ako sa hovorí, lepšie raz vidieť ako dvakrát počuť. SEO optimalizácia moju webovú stránku skutočne vyšvihla na popredné miesta v internetových prehliadačoch a od vtedy sa ráno prebúdzam s úsmevom na tvári. Je to síce dlhodobý proces, prvé výsledky sa ukážu asi po mesiaci, no ten pocit úspechu naozaj stojí za to čakanie!

Najdôležitejšie pre SEO optimalizáciu sú kľúčové slová a linkbuilding. Získavanie spätných odkazov je možné niekoľkými formami. Linkbulding môžete realizovať prostredníctvom registrácie do katalógov, výmenou odkazov, budovaním obsahov, čo predstavuje články, alebo cez odkazy zo sociálnych sietí. Možností je veľa, môžete si vyberať.

SEO optimalizácia teda predstavuje rôzne techniky, ktoré Vám pomôžu zlepšiť pozíciu Vašej webovej stránky vo výsledkoch vyhľadávania v internetových prehliadačoch. Neľutujem, že som SEO optimalizáciu využil, pretože mi skutočne pomohla prevalcovať konkurenciu, zvýšiť návštevnosť mojej webovej stránky a s tým sa, samozrejme, zvýšil tiež počet návštevníkov.

SEO optimalizácia podlieha niekoľkým faktorom. Jej úspešnosť či neúspešnosť ovplyvňuje kvalita názvu web stránky, meta riadky, teda popis, kľúčové slová. Je veľmi dôležité správne použitie vybraných kľúčových slov na webovej stránke, tiež kód stránky, architektúra jej stavby a obsahu. SEO optimalizácia je ovplyvňovaná textovými odkazmi, ich popularitou alebo popularitou obrázkových odkazov. Na škodu určite nebude dbať na rozmanitosť odkazových zdrojov.

Bolo pre mňa dôležité, aby som svojim zákazníkom ponúkol prehľadný web a responzivny dizajn, ktorý spolupracuje so všetkými asistivnými technológiami. Benefitom pre mňa bolo aj to, že z dlhodobého hľadiska je SEO optimalizácia nepochybne menej nákladná a niekoľkokrát trvácnejšia ako platená reklama. Nebol dôvod túto možnosť nevyužiť! Je dôležité, aby ste vyhľadávače presvedčili o kvalitách a možnostiach , ktoré Vaša stránka ponúka.

Neváhajte a využite možnosť byť úspešným!

Posted in Uncategorized.

Etela Novomeská

PečiatkyEtela Novomeská

Adresa : Nitrianska 14

Štát: Slovensko

PSČ: 821 05

Telefón: 0948 536 127

Email: novomeska.etelaa@gmail.com

WebSite: Pečiatky

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Od detstva som vedela, že moja budúcnosť sa bude točiť okolo umenia. Rada som kreslila a to nie len po stenách nášho domu. V školke som najradšej vyfarbovala to, čo nám dali, na základnej škole som mávala z výtvarnej výchovy jednotky. Kreslila som si len tak doma pre radosť, kreslila som rôzne obrazy pre seba či pre rodinu. Umelecké krúžky boli pre mňa samozrejmosťou. Pri rozhodovaní kam na strednú školu u mňa zavážili skôr rodičia ako moja umelecká duša, preto som šla na obchodnú akadémiu, kde som sa priučila viac ekonomickým veciam. Nezanedbávala som ani kreslenie, hoci som naň mala menej času. Viedla som malý krúžok v rámci Centra voľného času u nás v obci, takže som napredovala nie len ja ale aj moji zverenci. Na strednej škole ma začali baviť rôzne grafické programy, pretože sme počas hodín pracovali veľa s počítačmi, takže k nim som sa dostala aj vďaka škole, ktorá ma v podstate vôbec nebavila. Po maturite som dostala svoj prvý notebook a z brigád som si kúpila svoje prvé profi grafické programy. Upravovala som v nich všetko – fotografie, vytvárala som plagáty, navrhovala vizuály rôznych prospektov, plagátov či vizitiek. Postupom času sa k tomu pridali aj pečiatky a rôzne iné komponenty, slúžiace podnikateľom a firmám.

Najskôr som nemala vysoké pracovné nároky, nakoľko som pomerne v mladom veku otehotnela a ostala s dcérkou na materskej. Avšak práve materská dovolenka mi poskytla priestor na rozbeh vlastného biznisu. Kým som mohla, bola som s dieťatom. Keď zaspalo, sadla som si za počítač a dokázala som niekoľko hodín tvoriť, väčšinou na objednávku. Získavala som klientov postupne, niektorí sa vrátili, niektorí nie. Väčšinou sa ku mne vracali a prinášali postupne nových klientov. S manželom, ktorý vyštudoval marketing sme si v jeden večer sadli a vymysleli biznis plán. Obaja sme vedeli, že to bude náročné, avšak stálo to zato, nakoľko objednávok sa kopilo a ja som nestíhala.

Pri výbere spolupracovníkov sme si dali načas. Nikam sme sa neponáhlali. Začínali sme s malou kanceláriou u nás v dome, dnes máme niekoľko kancelárií a niekoľko spolupracovníkov. Aj externých, aj študentov či študentky. Snažíme sa poskytnúť priestor na realizáciu a kreativu ľudom, ktorý sa nám svoj talent nebáli preukázať. Chodíme na školenia, pretože sa nebojíme zdokonalovať svoj talent. Usporadúvame mini kurzy kreatívneho tvorenia pre ľudí, ktorí sa chcú zdokonaliť v grafických programoch. Naše pečiatky vyhľadávajú nielen top manažéri a podnikatelia, ale aj bežní smrteľníci, ktorí chcú mať originálnu pečiatku a nie sú natoľko kreatívni, aby ju vytvorili sami. Pomáhame, aby svoj biznis viedli dobre aj s našou podporou. Vytvárame ideálne balíčky podľa potreby, ktoré si navolia sami podnikatelia. A sú spokojní. To je pre nás najdôležitejšie.

Posted in Uncategorized.

Marek Jahra

Projekty domovMarek Jahra

Adresa : Budatínska 22

Štát: Slovensko

PSČ: 010 03

Telefón: 0915 321 987

Email: marek.jahra@gmail.com

WebSite: Projekty domov

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Moje meno je Marek a rozhodol som sa širokú verejnosť oboznámiť s projektmi domov. K tomuto rozhodnutiu som dospel aj vďaka tomu, že som sa ja sám pred troma rokmi pustil do výstavby domu.  Kvalitná stavba sa, samozrejme, bez kvalitne vypracovaného projektu domu, určite nezaobíde.

Hneď v úvode by ste si mali odpovedať na otázku či sa budete zameriavať na katalógové projekty domov, alebo sa rozhodnete pre individuálny projekt. My s manželkou sme sa rozhodli pre individuálny návrh, pretože sme mali predstavy o našom bývaní, ktorých sme sa nechceli vzdať. Takže ak aj Vy patríte k tej skupine ľudí, ktorá by si rada splnila svoj sen a postavila si ideálny dom, už viete akým smerom by ste sa mali uberať.  Nič nemôže byť však dokonalé, a preto nevýhodou individuálneho projektu domu, v porovnaní s katalógovým je to, že sa cena domu navýši a predĺži sa tiež doba výstavby domu. V tejto otázke zohrá dôležitú úlohu usporiadanie si priorít!

Čo sa týka samotného výberu konkrétneho projektu domu, prichádza doba jednoduchej architektúry, čo pre Vás v praxi znamená, že by ste sa mali snažiť nahrádzať komplikované stavebné prvky racionálnou kompaktnosťou. Tiež som sa riadil touto radou a z vlastnej skúsenosti môžem konštatovať, že výstavba domu šla rýchlejšie, lacnejšie a cenovo výhodnejšie. Pri výstavbe som ušetril na materiáli , ale aj na samotnej prevádzke domu. Snažte sa preto vybrať si taký typ projektu domu, ktorý je jednoduchý a má kompaktný tvar pôdorysu základov.

Dôležité je si v projekte domu všímať jeho veľkosť. Toto rozhodnutie by ste nemali podceniť, pretože ak si vyberiete malý dom, hrozí vám, že sa budete časom tlačiť. Ak Vás zaujme príliš veľká stavba, preplatíte na investičných a prevádzkových nákladoch. Zlatá stredná cesta bude v tomto prípade tou správnou cestou.

Projekt domu je dôležitým základom pre výstavbu Vášho domu! Mali by ste mu venovať dostatok času a pozornosti, pretože len na kvalitných základoch sa môžu vybudovať kvalitné stavby!

Posted in Uncategorized.

Branislav Petráš

Branislav Petráš

Adresa : Alejová 5

Štát: Slovensko

PSČ: 040 11

Telefón: 0908 228 578

Email: b.petras@gmail.com

WebSite: Register firiem

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Posted in Uncategorized.

Peter Bruno

Peter Bruno

Adresa : Školská 2

Štát: Slovensko

PSČ: 900 42

Telefón: 0915 867 569

Email: peterbruno@centrum.sk

WebSite: Naturamed

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Posted in Uncategorized.