Zdá sa to len mne, alebo je celý náš život o sexe? Začíname žiť, keď sa ocitneme u maminky v brušku a aj keď si to väčšina z nás nechce pripustiť, naši rodičia nás splodili pri milovaní. Takže už tu sme ovplyvnení sexom. A potom, hneď keď zistíme ako to funguje, sprevádza nás táto aktivita celým životom. Výnimkou nie je ani sex Zilina.

beach

Sex v Žiline je tak isto rozšírený ako všade inde. No skôr než sa vrhneme na sex v meste, najprv si predstavíme mesto, v ktorom sa to udeje, Banskú Bystricu. Vlastne ja ju predstavím vám, pretože nie všetci sme domorodí Banskobystričania a nevieme o tomto meste toľko.

Žilina je jedným z okresných miest Slovenskej republiky. S počtom obyvateľov 79 368 sa radí Žilina na piate miesto na Slovensku, čo je pre nás úplne super správa. Svojou polohou a veľkosťou je označovaná za metropolu stredného Slovenska.

Viete prečo nás teší celkom slušný počet obyvateľstva? Presne tak, väčší výber, väčšia šanca niekoho stretnúť. O dobre, tak plus mínus vieme kde sa nachádzame, alebo budeme nachádzať. Čo nás v tomto banskom meste čaká? Je tu neskutočné množstvo prekrásnych kostolov, historických pamiatok a múzeí, najmä ak ide bane a ťažbu v nich, alebo razenie mincí a podobne. A čo tak nočný život? Veď sex je skutočne všade a čo mu prospieva najviac, no predsa noc. Prítmie sexom nabitého nočného baru, lesk podnosov plných drahého pitia a ruke šikovnej čašníčky, ktorá má sotva na sebe dva malé pásiky. Tak to teda skutočne nájdete v Žiline. Ak máte ale chuť ísť na istotu a dohodnúť si vopred istý sex, pokojne tak urobte, lebo s nedostatkom sex privátov sa v Banskej Bystrici určite chváliť nedá. Ak môžem povedať svoj názor na tie slečny, ktoré som videla, tak veľmi pekné a dúfajme, že aj šikovné. Po zbežnom prieskume ponuky, hodnotím, že tieto slečny mi pripadajú o čosi odvážnejšie ako v iných mestách, žeby ten zárobok predsa len nebol taký fajn? No každopádne, určite si dievčatá budete vedieť slušne ukecať.

zvolen-sexi

Zrejme vám neunikol fakt, že v žiline je veľa študentov, je to tým, že aj toto mesto je študentským mestom a aj preto je také nabité hormónmi. Študenti sú celkom vážne chodiaci sex a ak ho nemajú medzi sebou, nájdu si ho v meste na diskotékach alebo len tak na niekoho natrafia na ulici. Vraj hovoria Slovenky sexu na jednu noc nie. Neviem koho sa tá informácia týka, ale podľa mňa sa nepýtali dievčat, ktoré sa tým živia a ani študentiek, ktoré to majú ako mimoškolskú činnosť. Každý jeden z nás bol v tom veku a vieme, čo to s nami robilo, hoci vtedy by sme nepriznali, že je niečo na našom myslení jednostranné.