Viktor Eugen

Adresa: Tienská 4

Štát: Slovensko

PSČ: 930 05

Telefón: 0907 193 353

Email: viktor.eugen@gmail.com

WebSite: anabolické steroidy

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Užívanie anabolických steroidov nie je sranda. Bral som ich istú dobu a bolo to ako droga. Začal som nie kvôli tomu, že som robil vrcholový šport a chcel som sa prekonávať.

Bral som ich jednoducho preto, aby som sa sám sebe viac páčil, aby som mohol ohurovať dievčatá cez leto a aby moje telo vyzeralo viac mužne.

Nebral som do úvahy ich vedľajšie účinky, išlo mi o ne len čisto z estetického hľadiska.

Neprispôsoboval som tomu stravu, nechodil som do posilňovne, myslel som si, že naberiem svaly bez pohnutia prstu a bude zo mňa silák.

Kúpiť ich nie je ťažké, anabolické steroidy na predaj sa dajú zohnať najlepšie cez internet, no musíte si vopred overiť, od koho kupujete a či je to overejný predajca, ktorý vám nepodsunie nejaký fejk alebo zlúčeninu niečoho úplne iného, čo by vám mohlo uškodiť ešte viac, ako steroidy samé.

Počas užívania som mal všetky možné vedľajšie účinky, no najviac som na sebe pozoroval zmeny nálad k horšiemu. Bol som agresívnejší a všímalo si to aj moje okolie.

Snažil som sa to brať športovo, ako súčasť niečoho, čím si musím prejsť za mojím lepším vzhľadom a postavou.

Potom však prišli aj akné vo veľkej forme, pretože telo začalo samé od seba detoxikovať a celú tvár som mal vyhádzanú.

Ostali mi z toho jazvy a začal som mať ešte väčšie depresie. V tom období som neohúril žiadne dievčatá a sen o skvelej postave mi začal miznúť pred očami.

Prestal som ich brať no bolo to ako skoncovať s drogami. Mal som totálne rozvrátený celý biorytmus, začal som mať depresie a chýbali mi dôležité hormóny, ktoré som musel nahradzovať umelo.

Neskôr sa síce obnovili, no zanechalo to jazvy nielen na duši, ale aj na tvári. Odporúčam si niekoľkokrát rozmyslieť, či anabolické steroidy budete brať a či vás anabolické steroidy na predaj naozaj tak lákajú.