Chystáte nákup nových regálov, ale neorientujete sa na dnešnom trhu? Nevadí, radi Vám pomôžeme. Výbrať kvalitné regálové zostavy nie je zložitá záležitosť.

Na začiatku je dôležité zodpovedať si niekoľko základných otázok, stanoviť si body a tých sa držať celú dobu výberu. Vyhnete sa tak zbytočným chybám, ktoré by počas neriadeného nákupu mohli vzniknúť. Odpovedať si môžete napríklad na nasledujúce otázky.

Kde chcete drevené regály využiť?

Drevené regály môžete využiť v mnohých odvetviach podnikania, napríklad ak vlastníte menší obchod s akýmkoľvek tovarom, v supermarkete, na čerpacích staniciach, v kaderníctve, v dielni, v sklade, ale aj v domácnosti, napríklad v garáži. Tieto priestory sa od seba líšia nielen svojimi rozmermi, ale požiadavky na estetickú stránku, a preto sú prvé otázky veľmi podstatné.

TIP: Alebo hľadáte detské regály na hračky? V ponuke drevka sú aj tie.

Na čo bude regál slúžiť?

Ďalej si odpovedzte na túto otázku a rozhodnite, na čo budú regály slúžiť a čo do nich budete umiestňovať. Toto rozhodnutie je dôležité predovšetkým pri voľbe výrobného materiálu regálu, pre zabezpečenie dostatočnej nosnosti regálu alebo napríklad pre zvolenie dostatočnej hĺbky políc.

Aké parametre pri výbere brať do úvahy?

Pri výbere rozlišujte klasické parametre ako sú rozmery regálu, výrobný materiál, hĺbka políc, nosnosť a možnosti doplnkov. To medzi akými parametrami sa budete pohybovať, záleží zase len na Vašej potrebe a už vyššie uvedených otázkach.

Vlastníte obchod?

Ak vlastníte obchod s akýmkoľvek tovarom a zháňate vhodné regály, môžete vyberať z ponuky regálov do obchodu. Regály do obchodu prinášajú predovšetkým praktické riešenie pre maximálne využitie priestoru. Regály sú pevné, stabilné, ale vyznačujú sa ľahkosťou pre ľahkú manipuláciu.

Potrebujete predajné pulty?

Predajné pulty s moderným vzhľadom sa hodia do predajní s pultovým predajom. Pulty do predajne sú tvorené z oceľových profilov a výplne z plechu farebne lakovaného práškovou úpravou. Vrchná plná doska predajného pultu je vyrobená z lisovaného PVC, ktoré je veľmi odolné proti poškodeniu.

Prídavné regály

Obrovskou výhodou niektorých regálových zostáv je možnosť namontovania prídavného regálu a rozšírenie tak existujúceho úložného priestoru. Preto sa oplatí myslieť do budúcnosti a zvažujete ak možnosť zväčšovania priestor, vyberte také regálové systémy, ktoré sa dajú ľahko rozšíriť. Ak stále neviete, aký regál vybrať, neváhajte sa obrátiť na drevko, radi Vám so všetkým poradíme.

Autor: https://www.texto.sk/