Myslela som si, že už nemôžem padnúť hlbšie. Môj život bol v úplných troskách. Bola som rozvedená s malými deťmi a bez práce. Po materskej vás ako rozvedenú matku dvoch malých detí ťažko niekde zamestnajú. Bola som odkázaná na pomoc priateľov a blízkych. Boli dni kedy sme už s deťmi nemali, čo do úst. .. samozrejme od bývalého manžela som mala dostávať pravidelné alimenty na deti, lenže viete aká býva často realita…a presne taká bola u nás.

Deti mi strážili kamarátky a ja som chodila po najrôznejších brigádach, od upratovania cez roznášanie letákov až po darovanie plazmy, ktoré som v tej dobe skutočne pociťovala ako brigádu. Urobila by som v tej dobe úplne všetko len za pár eur. Nejakú dobu som pracovala brigádne na projekte ppc reklama, tak sa mi na tri mesiace polepšilo. Potom sa však všetko vrátilo do starých koľají.

Kamarátka, ktorá videla moje zúfalstvo sa mi snažila pomôcť. Povedala mi, že zo všetkého najviac potrebujem nádej, že sa to všetko zlepší. Akúsi vidinu svetlej budúcnosti. Keďže sa venovala tarotovým kartám a robila rôzne výklady, už dlhšie mi ponúkala, že mi môže tiež vyčítať z kariet, čo má pre mňa vesmír nachystané. Chcela mi urobiť mesačný horoskop. Dlho som otáľala, bála som sa totiž, čo všetko by mi mohli karty ukázať. Potom som si však uvedomila, že už horšie byť nemôže, že už som padla na úplné  dno… a stále je tam šanca, že sa všetko na dobré obráti a že karty mi ukážu svetlejšiu budúcnosť.  Tak sa aj stalo.

Dodnes neviem, či to na mňa kamarátka narafičila s vidinou placebo efektu, alebo to bola moja skutočná budúcnosť napísaná v kartách, ale každopádne výklad bol nesmierne pozitívny. Nov práca, láska, blahobyt, bohatstvo. Ani vo sne som nedúfala, že to všetko by mohlo byť pre mňa realitou ešte niekedy.

A skutočne po výklade sa môj život pomaly, ale isto začala meniť k lepšiemu a dnes som šťastná žena v dobrých materiálnych podmienkach milujúca svojho muža a naše malé dvojmesačné bábätko.

Vyznáte sa?

August 22, 2019