V živote som už zažila niekoľko zlomených sŕdc a nevydarených vzťahov. Vždy som bola tá, ktorú muži nechali či podviedli, vždy som bola ja tá opustená. Šťastie v láske pri mne naozaj nestálo. Nevedela som, kde robím chybu, vždy som sa snažila nanovo zamilovať sa, byť otvorená a snažiť sa ísť do nového vzťahu na plno aj keď som už mala niekoľko nevydarených vzťahov za sebou, proste som sa nevzdávala. Dnes vo veku 35 rokoch a 7 nevydarených vzťahoch už ale fakt neviem, čo so sebou a najhoršie, už ma celá tá situácia s mužmi prestáva baviť a mám pocit, že som zatrpkla.

Paradoxom celej situácie, že práve v tejto chvíli, kedy som už zbavená všetkých nádej a túžob na nekonečnú lásku sa do mňa vášnivo zamiloval jeden muž a vytrvalo mi dvorí už vyše jedného roka. Jeho láska je otvorene neopätovaná, mám ho veľmi rada ako kamaráta a dobre si spolu rozumieme, jemu to však zjavne neprekáža. Okrem toho, že mi dvorí pozornosťou, správami, komplimentmi, pozvaniami na kávu, obedmi, zahrňuje ma aj materiálnymi darčekmi.  Od maličkostí ako je špeciálna domáca prírodná zubná pasta, ktorú sám vyrobil, cez náušnice, kvetiny až po welness víkendy v Tatrách.  V práci navrhuje realizácie interiérov a budúci týždeň je v Paríži veľká konferencia, na ktorej sa má zúčastniť, samozrejme majú k tomu aj nejaký sprievodný program, zaplatený hotel s polopenziou a podobne. Chce aby som išla s ním. Respektíve už mi kúpil letenku.

Trápim sa nad tým či ísť alebo neisť… Paríž je mojím veľkým snom po ktorom túžim už od malička, zároveň si myslím, že di od toho môj ctiteľ niečo sľubuje, aj keď vie, že z mojej strany ide o čisto kamarátsky vzťah.

Niekedy si hovorím, ako by mi s ním bolo dobre. Lásku si ale nekúpiš, ani za nekonečnú pozornosť, peniaze, welness pobyty či výlety do Paríža

Rande na slepo

December 20, 2018

Zakladáme rodinku

March 7, 2019