Do svojho ex manžela som sa zamilovala na prvý pohľad. Bola to láska ako hrom. Stalo sa to počas maľovania môjho bytu, keď mi došla farba a ja som v nedeľu 5 minút pred zatvorením vbehla do obchodu farby trnava a rýchlo hľadala farbu, ktorú som potrebovala. A to je celé. Hneď ma pozval na rande a bolo to. Boli sme spolu 5 rokov a potom sme sa vzali. Rok po svadbe sa nám narodilo dieťatko, synček a náš vzťah sa ešte posilnil. Do ďalších 6 rokov sa nám narodili dve ďalšie deti.

Odvážim sa s čistým svedomím povedať, že sme boli typická harmonická rodinka. Mali sme sa radi a trávili spolu krásne chvíle. Samozrejme, z času na čas sme sa s manželom podchytili, ale boli to len nedôležité šarvátky typu koľko peňazí investujeme na kvalitné cigary alebo či mi skutočne chýba k šťastiu tá najdrahšia maska na tvár v celom obchode…

Po 15 rokoch prišla rana pod pás. Od kolegyne v práci som sa dozvedela, že môj milovaný má milenku a že to vie úplne každý okrem mňa a ona mi to už musela povedať. Nemala som ani najmenšie tušenie, pretože ako som už vravela, náš vzťah bol skutočne harmonický, milovali sme sa a bolo nám spolu skvelo. Nedokázala som tomu uveriť. Hneď som mu volala, že sa s ním musím stretnúť, potrebovala som počuť, že je to celé výmysel. Potrebovala som, aby mi to vyvrátil.

Stretli sme sa a hneď som na neho všetko vybafla. On sa cely roztriasol, sčervenel a cez slzy sa mi začal ospravedlňovať. Že mi to nedokázal povedať, pretože ma neskutočne miluje a nechce ma stratiť, ale, že miluje aj Henrietu a nedokáže odísť ani od jednej. Nemohla som uveriť vlastným ušiam. Bez slova som odišla a na druhý deň som podala žiadosť o rozvod. Neveru nie som schopná odpustiť.