Juro Lekovský

Adresa: Armádna 12

Štát: Slovensko

PSČ: 844 05

Telefón: 0910 579 325

Email: juro.lekovsky@gmail.com

WebSite: seo optimalizacia

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Nedávno som sa rozhodol, že sa pustím do biznisu s vlastnou webovou stránkou. Vravel som si, to predsa nemôže byť nič zložité, internet je predsa preplnený najrozličnejšími web stránkami a vždy pribúdajú ďalšie.  Opak bol však pravdou a moje predstavy o nenáročnom spôsobe podnikania sa nenaplnili. Vtedy som si uvedomil, že takých neúspešných nás je určite viac, a preto sa zíde dobrý pomocník a radca. A tak som sa pustil do biznisu z opačnej strany.

Momentálne sa venujem biznisu v oblasti SEO optimalizácie a svojím zákazníkom ponúkam všetko, čo podporí ich webovú stránku a posunie ju na prvé miesta vo vyhľadávaní.

Svojím zákazníkom sa snažím poskytovať kvalitnú SEO optimalizáciu aj preto, že je v súčasnosti skutočne potrebná. Na internete vzniká enormný počet stránok a presadiť sa v prostredí širokej konkurencie nie je ľahké.  SEO optimalizácia predstavuje dlhodobý proces, ktorého výsledky vieme dosiahnuť asi po mesiaci kvalitnej práce.

V rámci SEO optimalizácie pre svojich odberateľov zabezpečujeme predovšetkým analýzu kľúčových slov, úpravu on- page faktorov a textov (copywriting), vytváranie spätných odkazov (link building) a čisté kódovanie webových stránok. Proces SEO optimalizácie si vyžaduje neustálu úpravu a nepretržité sledovanie priebehu SEO optimalizácie.

Podstatou SEO optimalizácie je dať vedieť o stránkach našich zákazníkov. Informácie vyhľadávajú hlavne návštevníci jednotlivých web stránok, preto internetové vyhľadávače slúžia len ako prostriedok, ktorý pomáha relevantné informácie o stránkach šíriť.

Pre maximalizáciu výsledkov SEO optimalizácie, sa snažím poskytovať naším klientom tiež SEO audit, teda analýzu ich webovej stránky , prípadne úpravu alebo odstránenie akýchkoľvek problémov.

Mojím cieľom je ukázať zákazníkom cestu, ktorá ich dovedie k úspechu a ktorou majú možnosť prekonať konkurenciu.

SEO optimalizácia predstavuje formu reklamy, ktorú považujem za finančne menej náročnú , ale predovšetkým dlhodobejšiu, na rozdiel od bežnej reklamy. Aj preto sa snažím klientom priblížiť všetky benefity, ktoré im prostredníctvom SEO optimalizácie dokáže naša spoločnosť zabezpečiť.

Biznis v oblasti SEO optimalizácie vnímam ako správne rozhodnutie, nebojte sa preto využiť potenciál, ktorý so sebou SEO optimalizácia prináša!