Petra Holinská

Adresa: Kemnická 12

Štát: Slovensko

PSČ: 920 15

Telefón: 0905 359 742

Email: petra.holinska@hotmail.sk

WebSite: online lekáreň

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Určite každý pozná ten pocit, keď naň doľahne náhle prechladnutie alebo nejaká viróza. Mne sa vtedy nechce vystrčiť päty z domu, komu by sa aj chcelo, keď ho zmáha choroba. Našťastie mi nedávno kamarátka odporučila online lekáreň. Vedela som, že existujú internetové obchody s oblečením, s elektronikou, či dokonca s jedlom, ktoré nakúpim cez internet a kuriér mi ho čerstvé dovezie priamo domov. No to, že existuje online lekáreň som až doteraz netušila.

Poskytuje služby, ktoré som pri prvom prechladnutí využila. Ponuka liekov, ktoré sa voľne predávajú, je naozaj široká. Mohla som si vybrať zo sortimentu vitamínov posilňujúcich moju imunitu až po lieky proti vysokej teplote a proti silnej bolesti hlavy, dokonca som v ponuke našla aj sirupy proti kašľu. So širokým výberom liekov som bola naozaj veľmi spokojná, dostala som sa k tomu, čo som najviac potrebovala. Rozhodla som sa platiť kartou, takže úhrada bola rýchla a jednoduchá. Komu to z nejakých dôvodov nevyhovuje alebo sa bojí zneužitia, má možnosť platiť kuriérovi, keď mu objednané lieky prinesie.

Online lekáreň je pre mňa skvelou voľbou, keďže si z pohodlia domova môžem nájsť čo potrebujem a pracovníci lekárne mi to čo najrýchlejšie doručia. Na ich podrobnom a prehľadnom webe som hneď vedela, kam kliknúť, pretože sortiment majú pekne roztriedený. Pre prípad, ak by si niekto stále nebol istý čo hľadá, vyhľadávacie kritériá sa dajú zmeniť podľa potreby.

Po skúsenosti, ktorú mám s online lekárňami som veľmi milo prekvapená ich funkčnosťou a fungovaním. V blízkej dobe sa určite k online nakupovaniu lekárskeho sortimentu vrátim, už zdravá a siahnem po vitamínoch alebo doplnkoch stravy.

Tým, ktorí sú voči nakupovaniu tohto druhu tovaru cez internet stále skeptickí, radím, aby aspoň raz nákup v online lekárni vyskúšali. Určite nebudú ľutovať. Ak by niekomu chýbal kontakt s lekárnikom, alebo by sa chceli poradiť, som si istá, že sa určite dovolajú na nejaké to číslo, ktoré nechýba ani na jednom webe a dozvedia sa, čo potrebujú vedieť. Online lekáreň je novou, vylepšenou a zjednodušenou cestou k liekom, pre ktoré si nemôže človek prísť sám.