Tričko s vlastnou potlačou je v poslednom období čoraz viac vyhľadávané a obľúbené. V nasledujúcom článku vám predstavíme viacero dôvodov, prečo sa oplatí po takomto tričku siahnuť a prezradíme vám aj tip, kde si ho môžete rýchlo, jednoducho a za výhodné ceny vyrobiť.

Využite tričko na reklamu alebo propagáciu

Tričko patrí k obľúbeným kusom oblečenia a nájdeme ho v takmer každom šatníku. Ľudia po ňom siahajú či už smerujú do práce, alebo do školy. Hodí sa k športovému outfitu, ale nič sa nestane, keď ním oživia aj elegantnejšie oblečenie.

TIP: Prečítajte si článok Tričkový raj – to sú darčeky na jednom mieste, v ktorom sa dozviete, že tričko je ideálnym tipom darčeka na akúkoľvek príležitosť od Valentína po Vianoce. 

Vyjadrite tričkom svoju ideológiu 

Patríte k ľuďom, ktorým nerobí problém tričkom vyjadriť svoj postoj či názor na istú tému? Tričko s vlastnou potlačou je ideálnou voľbou na podporu niektorých spoločenských tém, ako je napríklad ochrana životného prostredia, šetrenie vody či informovanosť o ďalších dôležitých témach. Nosením trička s výstižným nápisom či obrázkom môžete vo svojom okolí robiť malú osvetu.

Využite tričko na reklamu alebo propagáciu

Takéto tričko môže predstavovať kreatívny a zároveň zábavný spôsob, ako propagovať svoju spoločnosť, značku či webovú stránku. Čo najväčší dosah môžete dosiahnuť oživením trička akýmkoľvek textom či výraznou farbou, všetko podľa vašich potrieb a požiadaviek. Nebojte sa, kreativite sa v tomto prípade medze určite nekladú. 

Pomôže vám byť štýlovým a originálnym 

Ak vás nudí nosenie toho istého zastaralého oblečenia, rovnakých farieb, vzorov či dokonca skopírovaných trendov rôznych celebrít, takéto tričko je pre vás skvelou voľbou. Vďaka nemu môžete vyjadriť svoj vlastný štýl alebo si vlastný štýl vytvoriť. Ozdobte ho vtipným sloganom, veselými obrázkami či zábavnými vzormi a zažiarte.

Rozhodli ste sa pre tričko s vlastnou potlačou? Navštívte web trickovy.sk, kde si takéto tričko môžete za pár minút vyrobiť. Nájdete tam aj originálne tričká či mikiny s vtipnou potlačou. Pozrite si ich ponuku v pohodlí vášho domova a určite si vyberiete nové kúsky, vďaka ktorým bude každý váš outfit štýlový a originálny.